Hakkımızda

Köylü İnşaat Gıda 1999 yılında gıda firması olarak kurulmuştur. Zamanla sektöründe liderliğe oynayan bir firmaya dönüşmüştür. 2010 yılında inşaat sektörüne giriş yapan firmamız aynı başarısını…

inşaat sektöründe de ispatlamıştır. Çok kısa süre içerisinde adından en çok bahsedilen firmalar arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Anahtar teslim daireler, temelden çatıya her türlü inşaat işi yapmaktadır. Kısa zaman içinde yüzlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.”Ne iş yaparsan yap, en iyisini yap ” sözüyle ilerlemiştir. Temel prensibi dürüstlük ve kalite üzerine kurulmuştur. Kurucusu merhum Gülabi KÖYLÜ’dür. Aynı zamanda birçok sektöre imza atan firmamız bu sektörlerin yanı sıra, otomotiv ve yatırım danışmanlığı sektöründede başarılı adımlar ile ilerlemektedir. Her zaman en iyisini yapabiliriz .

Şirketimiz yer aldığı bütün projeleri süratli ve kaliteli olarak bitirmeyi kendine ilke edinmiştir. Şirketimizin hedefi, önümüzdeki yıllarda da çalışma ve yatırımlarına hız ve hayat vererek sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.